Yükleniyor ...
Özel Derslerimiz


Matematiksel fizik alanında çalışmalar yapan Özgür GÜLTEKİN Matematik, Geometri ve Fizik alanlarında özel ders vermektedir.

Hesaplamalı biyoloji ve biyokimya alanlarında çalışmalar yapan Esra YAZICIOĞLU Matematik, Kimya ve Biyoloji alanlarında özel ders vermektedir.

Başka öğretmenlerle birlikte çalışma yapmıyoruz. Sadece matematik ve fen bilimleri alanlarında özel dersler veriyoruz. Öğrencilerimizin başarıya ulaşması için birlikte gözlem ve değerlendirme yapıyoruz.

Cadde Life Dergisi'nin Özgür GÜLTEKİN ile Yaptığı Röportaj

Bire bir özel dersler için iletişime geçiniz.

Matematik - Geometri


Fen Bilgisi

Matematik - Geometri


Fizik


Kimya


Biyoloji

Calculus


Genel Fizik


Elektromanyetik Teori


Diferansiyel Denklemler


Olasılık ve İstatistik


Matematiksel İstatistik


Lineer Cebir

Pedagojik Yaklaşım ve Psikolojik Destek


Lise giriş sınavlarına ve üniversite giriş sınavlarına hazırlıkta bütün yıl boyunca çalışma programının oluşturulması ve düzenlenmesi, kontrol edilmesi, yaşamın her alanında öğrencinin planlanması, öğrencinin yeteneklerinin açığa çıkartılması ve özgüven kazanması, özel derslerimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bizim yöntem ve disiplinimiz ile çalışanlar sınav endişesi taşımaz başaracaklarını bilirler.


Yarıyıl ve Yaz Tatili Özel Ders Çalışmaları


Yarıyıl tatili öğrenciler için verimli değerlendirilebilecek önemli bir zamandır. Ara sınıf öğrencileri yeni dönemin derslerine daha erken başlayarak, hatta bu dersler için gerekli olan temel eksiklerini kapatarak yeni dönemde başarıyı daha kolay yakalayabilirler. Liselere giriş sınavlarına ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için bu dönem atılım yapılabilecek bir zamandır. Öğrencilerin düzeyini 10-15 günlük yoğun programlar ciddi anlamda etkilemektedir. Bu çalışmalar sınavlara hazırlanan öğrencilerin yıl içindeki motivasyonlarının artması için de faydalıdır. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya ve Biyoloji alanlarında öğrencilerimiz başarana kadar inatla öğretmeye devam ediyoruz. Yarıyıl ve yaz tatili için yoğun (hızlandırılmış değil) çalışmalarımızla öğrencilerimizin gelişimini hızlandırıyoruz.

Yarıyıl ve Yaz Tatili İçin "Calculus" (Limit, Türev, İntegral) Dersleri

(Tüm 12. sınıf Matematiği ve AYT Matematik)

Calculus Konuları nelerdir?

Limit, Türev, Belirsiz İntegral, Belirli İntegral ve tümünün özel uygulamaları.

Neden Önemlidir?

Bu konular, AYT matematiğinin omurgasını yani önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Sözünü ettiğimiz bu konuların öğrenilmesi AYT sonucunu kesinlikle büyük ölçüde etkileyecektir. Ayrıca ileride mühendis veya temel bilimci olacak öğrencilerin üniversite matematiği bu konulardan oluşmaktadır. Calculus konularının doğru bir temelde öğrenilmesi öğrenciye bilimsel düşünme eğilimi kazandırdığı gibi üniversite derslerinde de büyük kolaylıklar sağlayacaktır. 12. sınıf matematik konularının tümü bu çalışmalarda öğretilecek olan calculus konuları içindedir. Bu dersleri yaz tatilinde bitiren öğrenciler 12. sınıf matematiğinde güçlük çekmeyeceği gibi AYT matematiği için yapılacak hazırlıkta da büyük bir rahatlığa sahip olacaklardır. Bu dersleri alan öğrenciler, 12. sınıfın tüm matematik konularını da bitirmiş olacaklardır. Böylece hem okulda başarı sağlanacak hem de üniversite giriş sınavlarına hazırlık için daha fazla zamana sahip olacaklardır. Ayrıca öğrencilerin AYT matematiğinde en çok zorlandıkları konular bunlar olduğu için, öğrenciler açısından önemli bir güçlük ortadan kalkacaktır. Her şeyin a'dan z'ye tartışıldığı, sıfırdan inşa edildiği, öğrencilerin bir bakıma gerçek matematikle tanıştığı bu dersler onların matematiksel anlayışını önemli ölçüde etkileyecektir.

Dersleri kim veriyor? Konular nasıl işleniyor?

Dersler, Özgür Gültekin tarafından verilir. Konular sıfırdan başlanarak anlatılır. En ince detaylara inilerek öğrencilerin her şeyi kavraması sağlanır. Öğrenilen kavramların uygulamaları tartışılır ve çok sayıda soru çözülür.

İletişim için tıklayınız...